Pornostarja shqiptare pozon me simbolet kombëtare, irritohen fansat/FOTO

Dhe këtë fakt Alby Rydes e pohon me krenari dhe herë pas here në rrjetet e saj sociale publikon foto teksa mban simbolet e flamurit kombëtar.Kështu ka bërë dhe së fundmi teksa ka publikuar disa foto ku shfaqet tejet seksi, por veshur mban flamurin kombëtar.Ky detaj i ka acaruar keq disa ndjekës të cilët kanë shpërthyer në ofendime duke i kërkuar që ta heqë flamurin pasi po i turpëron. Shtypni posht reklamen dhe  ju hapet video e PLOTE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *