Pamje +18/ Plas skandali në Angli, ylli të Totenhemi i publikojnë videon porno

21-vjeçari i cili po shkëlqen me fanellën e “spurs”, është filmuar duke bërë seks oral me një femër. Mediat britanike kanë hedhur dyshimet se personi që e ka filmuar këtë video është mbrojtësi i Arsenalit Hektor Belerin, gjithsesi këto janë vetëm aludime dhe është nuk është konfirmuar.  Shtypni posht reklamen dhe  ju hapet video e PLOTE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *